Get Adobe Flash player
Taaler Antiik ja Vanavara
Aadress:
Rakvere
Lääne-Virumaa
Eesti

E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaScript'i kasutamine olema lubatud.
Telefon: +372.3252313
Mobiili number: +372.5110292

Informatsioon:

Ostan mööblit, kelli, maale, portselani, fajanssi, klaasi, meretemaatikat, vanu mänguasju enne 50a, lauahõbedat, münte, märke, ordeneid ja nende dokumente. Samuti lihtsamat talumööblit, dokumente, fotosid, hõbeäärega kristalli ja palju muud. Ostan kraami nii lakast kui toast.

Mulle võib pakkuda II-maailmasõjas Saksa poolel kasutuses olnud mundreid, kiivreid, märke, mõõku, tääke, saapaid ja kõike muud mida arvate olevat sellest ajastust.

Kui koristades maja-talu leiate midagi mis tundub militaarne ärge visake ära konsulteerige ennem. Pilt meilile ei teeks paha, siis juba saaksime järgmise sammuna hinnas kokkuleppele.

Samuti pakuvad huvi postkaardid enne 1945 aastat linnade, asulate vaadetega kaardid ja Eesti mehed mundrites, pole vahet kummal poolel.

Juhul kui teil on küsimusi pakutavate asjade osas, võtke julgesti ühendust. Te võite oma kirja saata otse siitsamast alloleva ankeetvormi kaudu.

Piltide saatmiseks palun klõpsake punasel nupul "Piltide saatmine".


 


Ostame / Vahetame

Võtke julgesti ühendust kui soovite müüa, vahetada antiiki või vanu fotosid, või lausa ära anda vana kraami;

Tehke palun asjadest pildid ja saatke need otse meie veebist. Klõpsake punasel nupul, et avada piltide saatmise ankeet.

NB! Te saate pilte laadida ka otse mobiiltelefonist selle veebirakenduse kaudu.

KOGUJATE KALENDER